AFSAD'da Özerdem Güven Tazeledi.

Afyon Sigorta Acenteleri Derneği'nin 6'ncı Genel Kurulu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi

AFSAD'da Özerdem Güven Tazeledi.
25 Mart 2024 - 16:16
Genel Kurul'a AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Bekir Özerdem, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman, AFSAD Genel Sekreteri ve ATSO 24. Meslek Komitesi (Sigorta İşletmeleri) Başkanı Durmuş Gümüş, 24. Meslek Komitesi Üyesi Funda Tutar ve sigorta acenteleri katıldı.
Divan Başkanlığı'na Samiye Hancıoğlu'nun seçildiği Genel Kurul'da Dernek Genel Sekreteri Durmuş Gümüş, faaliyet raporunu sundu. Dernek faaliyet raporu, oybirliğiyle ibra edildi. Genel Kurul'da tek liste ile girilen seçimde, mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem yeniden seçilerek güven tazeledi.
Genel Kurul'da teşekkür konuşması yapan AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Bekir Özerdem, sigortacılık sektöründe örnek gösterilen ve Türkiye genelinde tanınan bir Dernek olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. 2024'ün sonbahar mevsiminde ses getirecek bir faaliyete imza atmaya hazırlandıklarını vurgulayan Özerdem, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da bu projeyi desteklediğinin altını çizdi.

Genel Kurul, Dilek ve Temenniler bölümünün ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
Bu haber 365 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum