Afyon Sigorta Acenteleri Derneği 2009 - 11 Temmuz 2020, Cumartesi

YEDİNİZ YEDİNİZ DOYMADINIZ !

23 Ocak 2020
3.782 kez okundu

Acentelerin tramere girişi şifreye bağlandı iyi güzelde bu neden şimdi yapıldı bunu düşünen oldumu acaba merak ediyorum.
Size yetkisiz kişilerin girişi engellensin diye yapıldı diyecekler veyahut acentelerin mevcut durumunu güçlendirdik diye Bilirler mevzu laf cambazlığı olduğunda , Bu işde Seçilmişler kadar iyi olanı görmediğimiz muhakkak.
Ben size şunu söylemek istiyorum sigorta şirketleri tramere sorgu başına para ödüyorlar bunu bilmeyen yoktur. Peki son 2 yılın ödenen paralar konusunda devamlı yukarı çıktığı ama poliçe adedinde düşüş olduğu baz alınırsa bu yeni uygulamanın şirketlerin sadece daha az para ödemek için yaptıkları bir uygulama olduğunu anlamak için alim olmaya gerek yok.
Burada önemli olan asıl soru acente menfaatine diye söylenen her hizmetin işin aslında sermaye guruplarının menfaatine olması tesadüfen olan bir durummudur yada bizi kimin yönettiğinin gün yüzüne çıkmış halimidir.
Daha bu gün TOBB bir sigorta şirketi ile hayat ve sağlık alanında anlaşma yaptını ve bunun lansmanını çok kısa süre içinde saik destekleri ile yapacaklarının duydum .
Yeter artık yeter yediniz yediniz doymadınız.

Saygılarımla

Yalçın METİN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.