Afyon Sigorta Acenteleri Derneği 2009 - 09 Nisan 2020, Perşembe

ATLAR TEPİŞİYOR..ÇİMLER EZİLİYOR..

4 Ocak 2020
2.797 kez okundu

Tüm camia 19 Ekim 2019 tarihli KHK ile Sigortacılık Müdürlüğünün kapatıdığını ve SDDK isimli sektör yönlendirici enstütünün kurulduğunu biliyor..ama bu güne kadar bu kurumun başına kimin geçtiği açıklanamadı..

Bunun 2 nedeni var..Statükocu ve goygoycu taifesi,ki bunlar 2007 den beri gemilerini hep kendi limanlarında dolduruyorlar; illa Ahmet Genç tecrübeli ,o geçsin diye kulis yapıyor..Onlar için 11 yıldır bir adım bile ilerleyememiş,gelişmemiş,acentesinden eksperine,vatandaşından brokarına kadar perişan edilmiş sektör oyuncusu değil sadece 10 lira sermaye koymuş,bu güne kadar 10.000 lira ceplemiş şirketler var..

Nema var..Düzensizlik var. Diğer taraf ta spk kökenli ve Maliye bakanının yakın çevresi var.onlar ,2 isimden biri gelmez ise bu işin artık türk halkında getirdiği bezginliğin isyana dönüşüp 30 milyon kişiden alınacak oyun kaybını getireceğini görüp köklü değişiklik olması gerektiğini hisseden gurup.ayrıca bu gurup tamircisinden sendikasına ,derneğinden acentasına kadar uzun zamandır nabız yokladı..Şimdi içeride öyle bir savaş varki…Sonucunda ya bu meslek kolu kaos olarak kalacak ya dünya standartlarına getirilecek düzgün bir yapıya kavuşacak..bekliyoruz..

Saygılarımla

Bekir ÖZERDEM

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.